پی بای، همه چیز، یکجاست

پی بای پلتفرم خرید اعتباری است که مسیر خرید و فروش اعتباری کالا یا خدمات را برای کاربران و فروشندگان هموار ساخته است. ما در پی بای به سازمان‌ها، نهادها و افراد این امکان را می‌دهیم تا کالا و یا خدمات مختلف را متناسب با شرایط خود به صورت اقساط دریافت کنند.

ورود به اپلیکیشن

پی بای در یک نگاه

پلتفرم پی بای، یک سیستم جامع برای ارائه راهکارهای فروش اعتباری اقساطی به اشخاص عادی و معرفی شده از سمت سازمان‌های طرف قرارداد است که با اعطای تسهیلات به مشتریان، بازاریابی برای فروش بیشتر کسب‌وکارهای طرف قرارداد، اعطای وام و اعتبار مسیر خرید کالاهای مختلف را برای کاربران تسهیل می‌کند. ما در پی بای تلاش میکنیم تا افراد عموم جامعه برای خرید کالاهای مختلف کمترین دردسر را متحمل شوند و همین نیست سبب رونق و برکت این کسب و کار می‌شود.

داستان خلق پی بای

از زبان امین ادهمی مدیر پلتفرم پی بای

تو ایام کرونا بود، مدارس آنلاین شده بود؛ خیلی از پدر مادرها برای خریدن یک تبلت و یا موبایل برای دخترشون یه شب تا صبح خواب نمی‌رفتن، چقد این شرایط سخت بود.توی این شرایط ما کمی به مشتریان تخفیف دادیم، سود کمتری گرفتیم و همین شد رونق کسب و کار ما. پس از این داستان و با اندکی تامل پلتفرم پی بای جهت اعطای تسهیلات شروع به کار کرد و با تامین اعتبار مالی با افراد یا سازمان های طرف قرارداد امکان خرید کالاهای مختلف را به صورت اقساط در اختیار کاربران قرار داد.

هدف پی بای چیست؟

پی بای در نظر دارد تا با تسهیل شرایط خرید کالاهای مختلف به عموم جامعه اجازه دهد تا کالاهای ضروری خود را با بهترین قیمت در کوتاه‌ترین زمان ممکن تهیه کنند و دغدغه‌ای از این بابت نداشته باشند.

آدرس:کرمان؛ خیابان امام، میدان قرنی، ساختمان پدر، طبقه چهارم، واحد 402
شماره تلفن:
034-91091000
پی بای در شبکه های اجتماعی
تمامی حقوق متعلق به شرکت ارمغان ارتباط آواپرداز است